Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Ihana koti (erillistalo/paritalo) – MIJAS – Buena Vista

Kohdetunnus: Nature
785,000€
Floor Area: 232 Makuuhuoneet: 4 Kylpyhuoneet: 3,5 Rakennusvuosi: 2021 Stories: 3 Zip Code: 29650

Harvoin tulee vastaan näin täydellistä kotia, mutta tässä nyt on tarjolla aivan loistava koti joko lomasijoitukseen tai ympärivuotiseen asumiseen. Käytä itse, kun haluat ja vuokraa loput ajasta. Tämä koti luovutetaan sinulle valmiina käyttöön, huonekalut kuuluvat hintaan (huonekalujen ovh. 65.000  e).

Tutustu tämän onnellisen kodin kuvaukseen alla ja varaa yksityisesittely tai kävele asuintilojen läpi 3D VIRTUAALIESITTELYSSÄ TÄÄLLÄ.

Tämän kauniin kodin parhaat ominaisuudet ovat:

– Sijainnin maaginen rauhallisuus ja vehreä vuoristomainen ympäristö.

– Upeat asuintilat sekä sisällä että ulkona. Tarkista alla oleva kuvaus.

– Hämmästyttävän monikäyttöinen pohjakerros toimii täydellisesti vierasasuntona / harrastushuoneena / pelihuoneena / maalausateljeena / elokuvahuoneena / lasten kuningaskuntana / kirjastona / miesluolana tai mihin ikinä tarvitsetkaan tilaa.

– Ihana asuinyhteisön uima-allasalue.

Alakerta: Valtava loft-tyyppinen avoin tila, jossa huonekorkeutta paljon ja käynti yksityiselle puutarha-alueelle. Tässä kerroksessa myös kakkos-keittiö ja kylpyhuone suihkulla.

Sisääntulokerros: Avokeittiö – ruokailutila – takkatila – oleskelutila, josta pääsee katetulle terassille ja pieneen puutarhaan. Tästä kerroksesta löytyy myös wc/kodinhoitohuone.

Yläkerta: Kolme makuuhuonetta + 2 kylpyhuonetta (kaikissa kylpyhuoneissa lattialämmitys).

1. Päämakuuhuone, jossa on oma kylpyhuone, vaatekaapit ja pääsy aurinkoiselle terassille, jolta on kauniit avoimet näkymät. Harvassa paikassa sielu lepää niin kuin tällä terassilla vuoristomaisemassa (merikin pilkottaa).

2. Toinen makuuhuone, jossa vaatekaappi ja pääsy terassille.

3. Kolmas makuuhuone, jossa vaatekaappi.

Tämän kodin sijainti on loistava. Erittäin rauhallinen ympäristö Mijas-vuorella terveellisessä vuoristoilmassa, mutta vain lyhyen ajomatkan päässä Mijas Pueblosta (4 km), Fuengirolasta, Benalmádenasta ja rannoista (10 min) ja Malagan kansainväliseltä lentokentältä (15 min).

Sinun tulee ehdottomasti tulla tutustumaan tähän taloon paikan päälle kokeaksesi sen rauhallisuuden ja laadun, joka täällä vallitsee.

Yhtiövastike 167 e/kk, IBI-vero 1373 e/vuosi, basura jätemaksu 140 e/vuosi.

Varaa vierailu ja anna meidän ohjata sinut uuteen kotiisi: Hanna Lehto 611 201 408 tai Belén García 693 329 029.

Kysy välittäjältä kaupanteon veroista ja muista kuluista, joihin pitää varautua.

Sijainti kartalla

Hanna Lehto

Hanna@asuntodelsol.com

Lawyer since 2005 - - - Real Estate Agent since 2006 - - - Costa del Sol since 2014 - - - CEO and founder of Asunto del Sol since 2015

Näytä profiili

Ota yhteyttä

Muut kohteet

Myytävänä

995,000€
540 4 makuuhuonetta 3 kylpyhuonetta

Myytävänä

10,800,000€
1163 7 makuuhuonetta 8 kylpyhuonetta

Myytävänä

8,295,000€
630 6 makuuhuonetta 10 kylpyhuonetta

Myytävänä

11,900,000€
425 4 makuuhuonetta 6 kylpyhuonetta