Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Uudet Villat El Higueronissa

Kohdetunnus: North residences villa
2,970,000€
Floor Area: 280 Makuuhuoneet: 4 Kylpyhuoneet: 3 Autotallit: 2

Ylelliset Luontohuvilat Panoraamanäkymillä Merelle

Tervetuloa ainutlaatuisiin luksushuviloihin, joissa arkkitehtuuri sulautuu luontoon. Ikivanhat johanneksenleipäpuut ja Välimeren kasvit kuten timjami ja rosmariini luovat rauhallisen ja yksityisen ilmapiirin.

Jokaisessa huvilassa on 4 tilavaa makuuhuonetta, 3 kerrosta ja yksityinen hissi. Sisätiloissa luonnonpuulattiat, korkeat katot ja veistoksellinen marmorinen takka luovat lämpimän tunnelman. Lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat tuovat runsaasti valoa ja avautuvat upeisiin meri- ja luontonäkymiin.

Rentoudu omassa kylpylässä, jossa on poreallas, sauna ja rauhoittava wellness-alue. Nauti elokuvista omassa kotiteatterissa tai pulahda äärettömyysaltaaseen, josta avautuu näkymä Välimerelle. Kestävä puu ja luonnonkivi viimeistelevät laadukkaan kokonaisuuden.

Elä luonnon ja ylellisyyden ympäröimänä, ihaillen henkeäsalpaavia auringonlaskuja merelle – todellinen Välimeren keidas.

OMISTAJAN ETUOIKEUDET

Jaamme kanssasi kestävimmän mahdollisen gastronomisen elämyksen – yhdessä suupalassa. Michelin-tähdellä ja Vihreällä Tähdellä palkittu keittiömestarimme Diego Gallegos, tunnettu myös kaviaarikokkina, on käytettävissäsi tarjoamaan huippuluokan makunautintoja, jotka on kehitetty yksinoikeudella Higuerón Residences -jäsenille.

Sinulla on etuoikeus käyttää yksityistä lounge-tilaa – Austin Club by Higuerón Hotellin inspiroima – täydellinen paikka rentoutua, seurustella tai vastaanottaa vieraita. Intiimimpiin hetkiin voit nauttia omasta viinikellarista kotisi mukavuudessa ja luoda uusia muistoja. Yksityisyys yhdistyy viihteeseen kodin huippumodernissa elokuvateatterissa.

Tutustu ympäristöön tyylillä ja käytä omaa Maseratia vierailusi aikana. Ennakkovaraus vaaditaan.

Higuerón Yachts tarjoaa ainutlaatuisen purjehduskokemuksen Välimerellä – saatavilla aina, kun haluat. Ennakkovaraus vaaditaan.

Käytössäsi on edistyksellisintä teknologiaa Higuerón Residences -sovelluksen kautta. Olemme aina vain klikkauksen päässä: ota yhteyttä yksityiseen conciergeen chatilla, vastaanota ilmoituksia tapahtumista ja nauti eksklusiivisista elämyksistä.

Sijainti kartalla

Hanna Lehto

Hanna@asuntodelsol.com

Lawyer since 2005 - - - Real Estate Agent since 2006 - - - Costa del Sol since 2014 - - - CEO and founder of Asunto del Sol since 2015

Näytä profiili

Ota yhteyttä

Muut kohteet

Myytävänä

689,900€
106 2 makuuhuonetta 2 kylpyhuonetta

Myytävänä

14,995,000€
738 6 makuuhuonetta 9 kylpyhuonetta

Myytävänä

5,998,000€
987 6 makuuhuonetta 6 kylpyhuonetta

Myytävänä

330,800€
98,91 2 makuuhuonetta 2 kylpyhuonetta