Nyt vain 699.000 €! Hinta ennen 775.000 €!
Huvila myytävänä suositulla La Sierrezuelan alueella, Mijas Costalla. Vain noin 3 km Fuengirolasta.
Tämä villa on kokonaan remontoitu sisältä vuonna 2018 (sähköt, putket, lattiat, seinät, katot, vaatekaapit, kylpyhuoneet, keittiö, suurin osa ikkunoista ja ovista, ym).
Ihastuttavat avoimet maisemat kukkuloille, iltapäivä ja ilta-auringon suuntaan. Koe upeat auringonlaskut omalta terassilta.
4 makuuhuonetta + 1 kesähuone kattoterassilla.
2 kylpyhuonetta (toinen päämakuuhuoneen yhteydessä en-suite).
Parkkimahdollisuus kolmelle autolle tontilla (autokatos yhdelle autolle). Tontin sisäänajon profiili ei sovellu matalille urheiluautoille, vaikkei tontille olekaan varsinaisesti paljon nousua kadulta.
Tontilla ei ole uima-allasta, mutta katso kuvista, tilaa altaalle on. Naapurin kanssa on tehty jo sopimus notaarilla, että altaan saa tehdä tontin rajan lähelle (ilman naapurin suostumusta pitäisi jättää 3 m tilaa rajan ja altaan väliin). Arvioitu altaan rakentamisen kustannus 25.000-30.000 €.
Vain 1 km palveluihin (supermarketti, apteekki, leipomo, ravintoloita, kahvila, eläinlääkäri, kiinakauppa, bussipysäkki, jne.).
3 km Fuengirolan keskustaan ja 3,5 km rannalle.
28 km Malagan lentokentälle.
Tervetuloa katsomaan tätä ihastuttavaa huvilaa paikan päälle.